It looks like you're using an outdated browser. Using an outdated browser makes your computer unsafe, and websites may be difficult to read or navigate. Update your browser to fix these problems.

Upgrade your browser


Werfleider met opleidings- en doorgroeimogelijkheden

Construction
8000

Informations sur l'entreprise

Deze klasse 8 hoofdaannemer zoekt een werfleider voor nieuwbouw- en renovatieprojecten van A-Z. De grote residentiële en facilitaire projecten zorgen steeds voor de nodige uitdaging in je job alswerfleider. Bovendien ben je zeker van je regio, die zich van Gent tot Brugge uitstrekt. De projecten situeren zich binnen de openbare aanbestedingen. Voor je eerste project zal je een werf onder handen nemen die in afwerking zit. Daarnaast is er de mogelijkheid te starten met een groot multidisciplinair centrum in Gent.

Points forts de ce poste

  • Je start met een grote werf die in afwerkingsfase zit. Als werfleider stuur je hier de werf aan alsook arbeiders/onderaannemers en krijg je de verantwoordelijkheid om samen met de projectleider je werf in goede banen te leiden. Ideaal om het bedrijf en hun manier van werken te leren kennen én jezelf te bewijzen!
  • Je verantwoordelijkheid begint bij de startvergadering waar je samen met de projectleider de eerste planning zal bepalen. Daarbij zullen jullie samen de onderaannemers uit de vaste poule of uit eigen netwerk aanspreken om de beste voorwaarden te krijgen. Je krijgt opnieuw de nodige verantwoordelijkheid én vrijheid om jouw eigen werf naar behoren uit te voeren.
  • Je zal voornamelijk actief zijn op de werf, waar je een werfkeet als uitvalsbasis hebt voor al je administratie. Daar zal je je op een rustige en kwaliteitsvolle manier kunnen ontfermen over de meetstaten, contracten, planning, en uiteraard ood de veiligheid en kwaliteit.
  • Door het gebruik van de vaste poule onderaannemers (waar je eigen inbreng aan kan toevoegen), zal elke openbare aanbesteding een aangenaam karakter krijgen waarbij je niet hoeft te stressen over levertermijnen, prijzen en strenge voorwaarden.
  • Door het familiale karakter van de firma kan je genieten van de beste collegialiteit én doorgroeimogelijkheden. Je weet dus op voorhand waar je naartoe kan groeien.

Contenu du travail

  • Je zal de werf aansturen waarbij je steeds rekening houdt met de planning
  • Je richt je werf eigenhandig in en onderhandelt hiervoor zelf met onderaannemers en leveranciers
  • Samen met de aankoop bepaal je de planning en onderaannemers voor het project
  • Je ontfermt je over de meetstaten, contracten, voorbereiding, sturing en kwaliteit en veiligheid van je werf
  • Je beheert steeds één grote werf, je zal starten bij de afwerking van een grote verkaveling

Experience

  • Minimum een bachelordipoma bouw of gelijk door relevante ervaring
  • Basiskennis van computers, AutoCad is een pluspunt
  • Je spreekt naast de Nederlandse taal ook een woordje Frans

Offre

  • Je komt terecht in een familiale klasse 8 hoofdaannemer
  • Grote en uitdagende werven
  • Je krijgt veel zelfstandigheid om jezelf te bewijzen
  • Marktconform loon met extralegale voordelen

Postuler pour ce poste

Laissez-nous vos coordonnées et nous vous contacterons dans les plus brefs délais.

WORD, PDF, PNG, JPEG, fichiers max. 10 MB
Cliquez pour sélectionner un fichier ou faites un glisser-déposer pour le télécharger.